Vítame Vás na stránkach spoločnosti Tandem plus crc, s.r.o.. Spoločnosť sa od roku 1994 zaoberá výrobou a zariaďovaním obchodných interiérov. Zamestnáva okolo 30 zamestnancov. S nami môžete získať osobitý štýl, príjemný priestor pre Vašich zákazníkov a korektné partnerstvo na ďalšie obdobie. Z našich služieb Vám ponúkame:

- Inšpiráciu vo fotogalérii realizovaných zákaziek, ktorých časť môžete zhliadnuť na tejto webovskej stránke. V prípade ak máte vlastnú predstavu o zariadení interiéru Vašej predajne, ponúkame Vám možnosť výberu zo štandardných katalógových štýlov, kombinácií s atypickými prvkami alebo úplne atypické zariadenie Vášho priestoru.

- Grafický návrh v prostredí 3D grafického softvéru. Môžete sa na ňom spolupodieľať, alebo to môžete v plnej miere nechať na nás. Dôležité je, aby sme poznali priestor, ktorý potrebujete zariadiť a všetky ďalšie informácie sú len ďalším plusom.

- Vypracujeme Vám rozpočet. Vizualizácia 3D grafiky a rozpočet Vám poskytnú základné informácie pre to, aby ste sa mohli objektívne rozhodnúť pre ďalší krok.

- Dodanie montáž nábytky vo Vašom priestore, v čase ktorý Vám najlepšie vyhovuje ocení zákazník ktorý vie, že čas sú peniaze. Vždy sa snažíme dodať zariadenie v takom čase, aby bol zákazník spokojný. Skúsení montážnici Vám odovzdajú objednané zariadenie a interiér v čo najkratšom čase a veríme že k Vašej plnej spokojnosti.

- Pozitívom pre našich zákazníkov je vlastná drevovýroba používajúca technológie CNC nárezového a obrábacieho centra s vysokou presnosťou a kvalitou obrábania, olepovanie ABS hranami pre odolnosť drevotrieskových výrobkov v tak náročnom interiéri na opotrebenie ako predajne akéhokoľvek druhu bezo sporu sú. Pracujeme s laminovanými i masívnymi povrchmi. Spoločnosť pred 4 rokmi zariadila lakovňu. Vďaka tomu ponúkame i tieto povrchové úpravy 

Veríme, že pri zariaďovaní obchodných interiérov oceníte bohaté skúsenosti našej spoločnosti a že úsilie ktoré Vám odovzdáme, Vám bude nápomocné počas obdobia, kedy ho budete využívať.

Tím spoločnosti