Systém CRC

PICT0002

Značka CRC výrobcu CRC s.r.l. je známa v tejto oblasti a pri použití špičkových výrobných automatizovaných technológií presvedčí presnosť, mimoriadne príjemné detaily a kvalita povrchových úprav. Základ konštrukcie regálového systému CRC tvorí perforovaný oceľový stĺpik vyrábaný technológiou kontinuálneho ohýbania do ktorého sú bezskrutkovými spojmi uchytávané plechy zadných stien, konzol políc, displayov, rôznych typov zastrešení, háčikov, skriniek alebo vitrín. Na pohľad je to štandardný plechový regál. Dômyselnosťou konštrukcie však vyniká estetikou a bohatými farebnými kombináciami. CRC regálový systém má však vyššie rady a určite sa nemusí hanbiť ani v luxusnej predajni odevov, kde užívateľ ocení vysokú variabilitu a najmä to, že nie je bezpodmienečne nutné regál kotviť do steny. To zvyšuje rýchlosť pri zmenách usporiadania predajne. Široká farebná škála, použitie skla, drevotrieskových materiálov alebo svetelných efektov zvyšujú exkluzivitu a ponúkajú možnosť aplikovať pre širokú škálu druhov predajní.

Stiahnite si nový katalóg: Odkaz na katalog

Systém GIUSSANI

P9280460

Značka Giussani výrobcu Giussani F.I.A.M.E.A s.r.l., predstavuje kolekciu typizovaných obchodných produktov a zariadení zameraných pre predajne typu šport, odevy, obuv, galantéria, ale niektoré prvky nájdu uplatnenie aj v iných typoch predajní. Povrchová úprava je často používaná chróm, samozrejmosťou sú však aj povrchy s práškovou vypaľovacou farbou, podobne ako u značky CRC, alebo transparentný lak cez ktorý je viditeľná zaujímavá oceľová štruktúra. Regálový systém Giussani umožňuje použitím špeciálnych akrylových displayov vystavovať obuv v rôznych polohách. Oceľové držiaky na lopty, korčule, tenisové rakety, ramienka na vešanie v mnohých polohách dopĺňajú systém do komplexného celku. Systémy sú určené ku montáži na stenu ale obsahujú aj prvky priestorové. Medzi ne patria priestorové regály, široká škála štendrov, od transportných cez špirálové so šikmými ramenami. Priestorové prvky sú alebo môžu byť na kolieskach, čo zvyšuje ich variabilitu.

Samostatnou kapitolou značky Giussani sú drážkované panely. Tie je možné dodať v aktuálnych katalógových odtieňoch. Podobne aj drážkované panely sú bohaté na škálu rôznych háčikov, políc a displayov.

Pokladničné boxy META

TWIN UNES 2

Ponúkame Vám pokladničné boxy META. V ponuke si prídu na svoje malometrážne predajne i rozsiahle supermarkety.

Pokladničné boxy sú statické i s posunom bežiaceho pásu. Dĺžkové rozmery sú od 1400 až do 3800 mm. V rôznych farebných kombináciách a s bohatým príslušenstvom ako sú napríklad oddelovače zaplateného tovaru, otvor na scanner podľa priania, plexisklová ochrana predavačky s mincovníkom, zákaz vstupu, svetelná rampa pre zastavenie pásu a mnoho ďalších.

Rada odborníka, 1-farebnosť interiéru

Táto rada je pre tých, čo si nevedia poradiť s farebným zladením interiérového zariadenia a farieb v interiéri všeobecne.

Už dávno je prežitá skutočnosť, že farby v interiéri môžu byť dve a tie ešte musia byť zladené. Dnešné požiadavky na estetický obchodný interiér sú odlišné od minulosti. V zásade je dôležité, aké emócie chceme v našich zákazníkoch vyvolať. Pre predajňu luxusných odevov určite fungujú iné nálady ako pre predajňu teenegerských potrieb. Niekedy je potrebné vyvolať pocit poriadku, symetrie a harmónie, inokedy je žiadúce vyvolávať chaos, búrlivú atmosféru a podobne.

Toto sú základné východiská nielen pre návrh farebného riešenia interiéru ale i použitých materiálov, typu obchodného zariadenia a tiež nasvietenia a spôsoby predaja. Teda ak chcete zvoliť vhodné farebné odtiene, začnite na tomto emočnom bode a uvidíte, farby sa vám poskladajú samé. Veľa úspechov želá tím Tandem plus crc, s.r.o.

Aupark Piešťany

Už o niekoľko týždňov bude otvorené nové nákupné centrum Aupark v Piešťanoch. Interiéry predajní tohto centra dopĺňa aj paleta niekoľkých predajní zariadených spoločnosťou Tandem plus crc, s.r.o..

Pozývame Vás touto cestou na prehliadku obchodných zariadení predajní Exisport, Killtec, Jaspol či RPL. Ste srdečne pozvaní.

Nové prvky systému CRC

Spoločnosť CRC, s.r.l., Taliansko, zaradila do výrobného programu nové prvky. Upúta nová podnož výšky 16cm, nové displaye a doplnenie farebnej škály o trendové prvky. Bližšie detaily získate od obchodných zástupcov spoločnosti.